Actros
Nasze pojazdy ciężarowe

Actros

Wszyscy mówią. Jeden robi.

Samochód ciężarowy, który już dzisiaj realizuje to, o czym inni dopiero mówią. Actros spełnia stale rosnące wymagania w transporcie dalekobieżnym. Actros spełnia wszystkie Twoje oczekiwania – opłacalność, komfort, bezpieczeństwo i niezawodność.

Teaser greater safety

W celu ochrony kierowcy, pojazdu i innych uczestników ruchu model Actros już w wyposażeniu standardowym posiada wiele modułów bezpieczeństwa. Cyfrowi asystenci nie zdejmują z kierowcy odpowiedzialności, ale mogą skutecznie wspierać go w krytycznych sytuacjach.

Komfort sprzyja produktywności kierowcy i zapobiega jego zmęczeniu. Oba te elementy są niezbędne zwłaszcza w transporcie dalekobieżnym, dlatego w Actrosie dużą wagę przykłada się do swobody ruchów i atmosfery. Harmonijne wkomponowanie w warunki praktycznej codziennej pracy kierowcy.

Teaser comfort
Teaser reduced fuel consumption

Wyjątkowo opłacalny samochód ciężarowy. Actros w transporcie dalekobieżnym oznacza niezawodną, oszczędną technikę samochodową, niskie koszty i wysokie zyski. Jednym słowem: zwiększenie wydajności. Niskie zużycie paliwa może mieć decydujący wpływ na opłacalność samochodu ciężarowego. Ta cecha Actrosa potwierdza się w codziennej eksploatacji, a dzięki silnikowi OM 471 trzeciej generacji może się jeszcze polepszyć.

Jeszcze lepszy silnik.

Jeszcze lepszy silnik.

Dynamiczny, oszczędny, ekonomiczny: trzecia generacja silnika OM 471 łączy nowe wrażenia z jazdy ze zoptymalizowanymi osiągami.

Więcej informacji

Dzięki innowacyjnej technologii Actros przekonuje do siebie zarówno w transporcie dalekobieżnym, jak i w ciężkim ruchu dystrybucyjnym. Dzięki ekonomicznym, niezawodnym silnikom Euro VI oraz ośmiu wariantom kabiny kierowcy nowy Actros oferuje właściwe rozwiązanie spełniające praktycznie każde wymaganie.

Dane o osiągach silników

Dane o osiągach silników

Oszczędne, niezawodne silniki Euro VI w czterech klasach pojemności skokowej. Przyszłościowa technika, moc do 460 kW (625 KM) i maksymalny moment obrotowy 3000 Nm.

Warianty kabin kierowcy

Warianty kabin kierowcy

Osiem wariantów kabiny kierowcy i trzy warianty tunelu silnika (320 mm, 170 mm i płaska podłoga) sprawiają, że Actros oferuje optymalną kabinę spełniającą praktycznie każde wymaganie w zakresie przestrzeni, wyposażenia i komfortu.

Konfiguracje osi

Konfiguracje osi

To właśnie jest różnorodność. Actros oferuje szeroką gamę możliwości konfiguracji osi – zarówno dla pojazdów 2-, jak i 3-osiowych. Dostosowane do Twoich potrzeb.

W górę